Вход или Стать клиентом (скидки до 10%)
Не зарегистрирован
Моя корзина
Корзина пока пуста
Всего товаровТоваров: 0
На сумму 0.00 грн
+38 (044) 362-35-62
+38 (063) 741-9-500
+38 (097) 414-8-003
+38 (050) 702-82-65
График работы:
Пн-Пт: 10.00-19.00
Суббота: 10.00-17.00
Без обеда
Доставка день в день
  • КатАЛОГ
  • Бренды
19.05.16 |
отличный магазин
Уже второй раз заказываю бытовую химию и косметику. Очень довольна широким выбором, адекватными ценами, работой менеджеров и доставкой Оба раза вся продукция была свежая, что очень важно, ведь органические и натуральные средства не могут храниться долго. Для себя уже решила что бытовую химию теперь буду заказывать только тут Успехов магазину!

21.05.16 |
Ответ: отличный магазин
Спасибо большое! Нам очень приятно трудиться с удовольствием и вам это нравится

14.05.16 | Олена
мовне питання
Доброго дня! Хочу поцікавитеся, чому на вашому сайті немає української версії? Адже ви є українським сайтом, а чомусь не дотримуєте мовних прав громадян своєї країни. Я розумію, що певній частині населення "так удобней", але чому ви дбаєте саме про цю частину клієнтів, а не про тих, хто хотів би в Україні отримувати інформацію українською (державною!) мовою?

23.10.16 | Ксения
Ответ: мовне питання
Если уж Ви, уважаемый (уважаемая), так ратуете за украинский язык, то хотя бы писать на оном научитесь грамотно: "Хочу поцікавитеся..." - хочу поцiкавитИся. Никогда бы не сделала замечания , если бы Вы не язвили. Замечу, что свободно и даже в совершенстве владею украинским языком, но мне действительно "так удобнеЕ" (слово "удобнеЙ" может употребляться в разговорной речи). И делая такие комментарии, Вы задеваете очень и очень много украинцев, которые привыкли в семье и на работе использовать русский язык и не кричать о своем патриотизме. Я в Своей стране имею право говорить и читать на том языке, на котором Мне удобно, а Вы, даже на таком, экологичном, миролюбивом сайте пытаетесь столкнуть лбами украинское и русское и заставляете оправдываться людей, которые прекрасно делают свою работу в Украине вне зависимости от событий последних лет. Прошу прощения за откровенность и искренность! Всех благ!

16.12.16 | Олена
Ответ: мовне питання
Якщо Ви, Ксеніє, така страшенно уважна особа і помітили мій друкарський огріх українською (не помилку, бо я й без вас знаю, як правильно пишеться це слово, і повчили мене, що просторічно, а що ні - в російській, яку я як громадянка України з єдиною державною мовою взагалі ідеально знати не зобов'язана), то могли б також помітити ім'я, яке було вказано у моєму зверненні і зрозуміти, чоловік я чи жінка, а не ліпити в дужках варіації.
Щодо власне мого звернення - воно було цілком логічне - в Україні український споживач має повне право мати доступ до українського публічного контенту (я ж не лізу підслуховувати, якою мовою вони між собою в офісі говорять чи якою мовою ви вдома на кухні спілкуєтеся). А бризкати жовчю на тему того, що вимога українців отримувати інофрмацію державною мовою - це провокація і інша дурня, це те, на що в основному лише і здатні російськомовні, яким "так удобнеЕ", замість того щоб спрмувати енергію в конструктивне русло. Сподіваюся ви своїми виправленнями своє переповнене его задовольнили сповна. Можете вишукати друкарські огріхи й тут, раптом знайдеться, до чого ще приколупатися. Ви, по-моєму, лише на таке й здатні.
До речі сайт, який обіцяв "до кінця літа" зробити укранську версію, так цього і не зробив. Тому продовжуватиму купувати продукцію у постачальників, які поважають конституційні мовні права громадян країни, у якій ведуть діяльність.

16.12.16 | Еколюб
Ответ: мовне питання
Дійсно, на жаль, з українською версією сайта досить складно. До кінця літа повинні були перейти на іншу платформу, а вже до кінця року бути укр.мовою, але не все залежить від нашого бажання.
На даний момент вимушені констатувати, що українська версія досі не готова.
Приносимо свої вибачення.
Сподіваємося ми доведемо наші плани та можливості перекласти українською мовою в майбутньому.
З повагою, Колектив Еколюб

14.05.16 |
Ответ: мовне питання
Доброго дня, Олена!
Ваше запитання для нас достатньо "болюче".
На жаль, воно пов'язане з технічною причиною, наразі перекладач не може бути встановлений, тому що впливає на швидкість завантаження сторінок.
До кінця літа сподіваємося перейдемо на іншу версію сайта і до кінця року зможемо замінити контент українською мовою.
Побажайте нам, будь ласка, сил і терпіння, бо бажання та натхнення є

14.05.16 | Олена
Ответ: мовне питання
Бажаю вам сил і терпіння подолати ці труднощі. А з бажанням і натхненням це вам точно вдасться!

14.05.16 |
Ответ: мовне питання
Дякуємо!

12.05.16 |
Ответ: не могу найти куда вам написать лично
Наталья, благодарим, что помните о нас!
Обязательно вам перезвоним или пишите на почту info@ecolub.com.ua

Страницы:


Оставить сообщение
 
 
Имя*:
Заголовок*:
* Обязательные поля
Новости
12.12.18 

05.12.18 

 
Последние комментарии
imshpit@gmail.com:
Хотела на днях сделать заказ, но внезапно закончились эти зубные щетки. Скажите, пожалуйста, когда данный товар будет в наличии?

Ожидаем числа 25/28 декабря 2018, если не будут, значит поступят после 10.01.19
если вам пару штук, позвоните, найдем
Эколюб
Хотела на днях сделать заказ, но внезапно закончились эти зубные щетки. Скажите, пожалуйста, когда данный товар будет в наличии?
Анастасия Шпит
Дякуємо питання.
Даний засіб можна використовувати на всіх харчових поверхнях посуду зі скла, емалі та сталі.
Не можна застосовувати на антипригарних, обережно з керамічними та комбінованими поверхнями.
Змочувати поверхню (губкою), щоб була волога і не висихала хвилин 3-15 в залежності від кількості нальоту, потерти губкою чи фіброю до початкового стану посуду.
Ще можна розвести водою 1:10, залити всю каструлю та залишити на ніч.
Эколюб
Добрий день. Чи можна такий засіб використовувати для очищення каструль? Якщо так, то який спосіб використання для очищення каструль? Дякую.
Работает на: Amiro CMS